Ul. Dworcowa 10
77-320 Przechlewo

tel. kom. +48 695 920 070
tel. kom. +48 667 999 447
kontakt@twojeschody.pl

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług stolarskich. Wszystkie zlecenia traktujemy w sposób indywidualny i rzetelny. Dotrzymujemy terminów i oferujemy wysoką jakość wykonywanych usług. Na naszym warsztacie stolarskim zawsze można polegać, dlatego zaufało nam już wielu klientów.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz propozycji, jeśli chodzi o wyroby stolarki budowlanej. Specjalizujemy się w wykonywaniu schodów nowoczesnych i tradycyjnych na indywidualne zamówienie. W ramach tej oferty proponujemy tradycyjne schody drewniane oraz nowoczesne na beton. Mogą Państwo zdecydować o rodzaju konstrukcji, a także o gatunku drewna, z jakiego schody zostaną wykonane. Dodatkowo swoje schody można wzbogacić o nowoczesne elementy szklane, jakie obecnie są bardzo modne, czy też wykonane ze stali nierdzewnej, które odznaczają się doskonałą trwałością i solidnym wykonaniem.

Poniżej znajdują się propozycje różnych zbiegów schodów, jakie mogą Państwo wybrać według swoich własnych upodobań i potrzeb. Jeśli nie mają Państwo pomysł na swoje schody, to zachęcamy do kontaktu, a udzielimy stosownych porad i profesjonalnego doradztwa pod każdym względem.

Zachęcamy do zapoznania się również z galerią naszych realizacji schodów. W naszej ofercie znajdują się zarówno schody tradycyjne, jak i nowoczesne, więc każdy może znaleźć dla siebie coś odpowiedniego.

Oczywiście mają Państwo możliwość wyboru zarówno wzoru tralek, jak i słupków oraz profili poręczy.

Tralki drewniane

Tralki z elementami stali nierdzewnej

Usługowy warsztat stolarski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: interent-media.pl