Ul. Dworcowa 10
77-320 Przechlewo

tel. kom. +48 695 920 070
tel. kom. +48 667 999 447
kontakt@twojeschody.pl

  • schody do domu
  • schody Poznań

O nas

Witamy na naszej firmowej stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje do dokonania właściwego wyboru produktów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty usług stolarskich oraz do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów.

Warsztat stolarski Stanisław Spiczak-Brzeziński posiada długą i ciekawą historię. Swoją genezą sięgamy aż do 1946 roku, kiedy to rozpoczęła się nasza działalność. Wieloletnie doświadczenie zapewnia każdemu klientowi pewność, że uzyska doskonałe efekty i takie konstrukcje, jakie będzie się doskonale użytkować. Nasz zakład stolarski oferuje produkcję schodów drewnianych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Tutaj każdy może znaleźć dla siebie idealne schody pod każdym względem. Wykonujemy każdy rodzaj konstrukcji, zgodnie z oczekiwaniami naszych odbiorców. Warto więc sprawdzić naszą ofertę.

Stawiamy na jakość

W naszej ofercie znajdują się wszystkie najbardziej popularne rodzaje schodów, które można zastosować w domu, dzięki którym można wygodnie i bezpiecznie poruszać się między piętrami. Proponujemy schody proste, zabiegowe, ale także kacze, czy kręte. Konstrukcje wykonujemy z dowolnego rodzaju drewna. W naszej ofercie znajduje się także możliwość wykonania schodów na beton. Proponujemy również przygotowanie schodów domowych zintegrowanych z elementami szklanymi oraz ze stali nierdzewnej.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się drzwi oraz wiele innych wyrobów stolarki drewnianej, więc można skorzystać z kompleksowej usługi i stworzyć wyjątkowe aranżacje w swoich wnętrzach.

Dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych klientów, dlatego na specjalne życzenie możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowe projekty schodów do domu. Oprócz tego zapewniamy darmowy transport oaz montaż na terenie całego kraju oraz za granicą, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się o nic martwić.

Nasze usługi stolarskie to schody wykonywane na indywidualne zamówienie. To klient wybiera poszczególne elementy, jakie składają się na finalną konstrukcję, którą montujemy w miejscu docelowym. Można zatem zdecydować o każdym szczególe swoich schodów, rodzaju drewna, typie schodów i elementach wykończeniowych. To doskonała szansa na stworzenie wyjątkowej konstrukcji, jaka będzie dopasowana do Państwa gustu i aranżacji wnętrz.

Nasz zakład stolarski znajdujący się w Poznaniu to także profesjonalne doradztwo i porady. Pomożemy dobrać Państwu odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do wystroju domu czy wnętrz, a jednocześnie wskażemy najbardziej praktyczne rozwiązania. Zapewniamy doradztwo techniczne, a także gotowe rozwiązania, jakie doskonale sprawdzają się we wnętrzach.

Zachęcamy do zapoznania się z projektami naszych schodów i innych produktów sztuki stolarskiej oraz do kontaktu z naszym warsztatem.

U nas liczy się jakość.

Usługowy warsztat stolarski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: interent-media.pl